Text

 

Kurbadet Fysikalske Institutt har i over 100 år hjulpet mennesker til livsglede og økt livskvalitet.

 
I dag er vi 7 fysioterapeuter som vet hvor viktig din helse er for deg. Instituttet har kommunal avtale og gir behandling etter henvisning fra lege. Utvidet kompetanse på muskel- og skjelettskader (OMI-godkjent) Treningssal for opptrening og forebygging
 
Image
Image
Text

Espen Hafstad


Fysioterapeut og daglig leder

Utvidet kompetanse muskel- og skjelettskader

OMI / McKenzie, ultralyddiagnostikk
Kontakt Espen her: espen.hafstad@kurfys.no



Image
Text

Gry Hageløkken


Fysioterapeut
Kontakt Gry her: gry.hagelokken@vikenfiber.no



Image
Text

Lene Greger Sivertsen


Fysioterapeut

Videreutdanning i MI, coaching og livslæring fra HiOA
Kontakt Lene her: lene@kurfys.no

Image
Text

Laila C Jacobsen McClimans


Fysioterapeut

Master i helsefremmende arbeid

abeidsplassvurdering på oppdrag fra NAV

kvinnehelse (bekkenløsning/bekkenbunn/inkontinens)

revmatologi
Kontakt Laila her:

laila@kurfys.no


Image
Text

Hege von Porat


Fysioterapeut

Utvidet kompetanse muskel- skjelettskader, OMI
Kontakt Hege her:

hege@kurfys.no



Image
Text

Charlotta Thorden


Fysioterapeut (permisjon)


Kontakt Charlotta her: charlotta@kurfys.no


Image
Text

Renate Strand


Fysioterapeut
Kontakt Renate her: renate@kurfys.no



Image
Text

Magnus Løken Aanonsen


Fysioterapeut
Utvidet kompetanse klinisk muskel-skjelett fysioterapi, OMI.
Konktakt Magnus her: magnus@kurfys.no



Image
Text

Caroline Jullum


Ernæringsrådgiver


Kontakt Caroline her: carrosj_90@hotmail.com



Text

For timebestilling

Button
Text

KONTAKTINFORMASJON

 

Kurbadet Fysikalske Institutt

Akersgata 74, 0180 Oslo

Tlf: 22 20 84 16

Kontakt oss



Text

BEHANDLING

 

  • Almenn fysioterapi
  • Utvidet kompetanse på muskel- og skjelettskader
  • Ultralyddiagnostikk
  • Trykkbølgebehandling
  • Rehabilitering
  • Kvinnehelse



Text

TRENINGSSALENS ÅPNINGSTIDER 


mandag 09:00-20:00
tirsdag09:00-20:00
onsdag
09:00-20:00
torsdag
09:00-20:00
fredag
09:00-15:00
 

Text

FØLG OSS PÅ FACEBOOK

 

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy