Kurbadet Fysikalske Institutt har i over 100 år hjulpet mennesker til livsglede og økt livskvalitet.

I dag er vi syv fysioterapeuter som vet hvor viktig din helse er for deg. Instituttet har kommunal avtale og gir behandling etter henvisning fra lege. Utvidet kompetanse på muskel- og skjelettskader (OMI-godkjent). Treningssal for opptrening og forebygging.

Espen Hafstad

Fysioterapeut og daglig leder
Utvidet kompetanse muskel- og skjelettskader
OMI / McKenzie, ultralyddiagnostikk
Kontakt Espen her: espen.hafstad@kurfys.no

Gry Hageløkken

Fysioterapeut
Kontakt Gry her: gry@kurfys.no

Lene Greger Sivertsen

Fysioterapeut
Videreutdanning i MI, coaching og livslæring fra HiOA
Kontakt Lene her: lene@kurfys.no

Laila C Jacobsen McClimans

Fysioterapeut
Master i helsefremmende arbeid
abeidsplassvurdering på oppdrag fra NAV
kvinnehelse (bekkenløsning/bekkenbunn/inkontinens)
revmatologi
Kontakt Laila her:
laila@kurfys.no

Hege von Porat

Fysioterapeut
Utvidet kompetanse muskel- skjelettskader, OMI
Kontakt Hege her:
hege@kurfys.no

Renate Strand
(i permisjon)

Fysioterapeut
Kontakt Renate her:
renate@kurfys.no

Bilde av fysioterapeut Magnus Løken Aanonsen

Magnus Løken Aanonsen

Fysioterapeut
Utvidet kompetanse klinisk muskel-skjelett fysioterapi, OMI.
Konktakt Magnus her:
magnus@kurfys.no

For timebestilling

KONTAKT OSS >>