Hvem er vi

espen.jpg

Espen Hafstad
Fysioterapeut og daglig leder

Utvidet kompetanse muskel-
og skjelettskader, OMI / McKenzie
Ultralyddiagnostikk

Kontakt Espen her:
espen.hafstad@kurfys.no

laila.jpg

Laila C Jacobsen McClimans
Fysioterapeut

Master i helsefremmende arbeid
Arbeidsplassvurdering på oppdrag fra NAV
Kvinnehelse (bekkenløsning/bekkenbunn/inkontinens)
Revmatologi

Kontakt Laila her:
laila@kurfys.no






Renate Strand
Fysioterapeut

Kontakt Renate her:
renate@kurfys.no










Caroline Jullum
Ernæringsrådgiver

Kontakt Caroline her:
carrosj_90@hotmail.com




Gry.jpg

Gry Hageløkken
Fysioterapeut


Kontakt Gry her:
gry.hagelokken@vikenfiber.no





Hege.JPG

Hege von Porat
Fysioterapeut (permisjon)

Utvidet kompetanse muskel- skjelettskader,
OMI

Kontakt Hege her:
hege@kurfys.no











Magnus Løken Aanonsen
Fysioterapeut

Utvidet kompetanse klinisk muskel-skjelett fysioterapi, OMI.

Konktakt Magnus her:
magnus@kurfys.no


Lene.jpg
Lene Greger Sivertsen
Fysioterapeut

Videreutdanning i MI, coaching og livslæring fra HiOA

Kontakt Lene her:
lene@kurfys.no


Charlotta.jpg

Charlotta Thorden
Fysioterapeut

Kontakt Charlotta her:






Kontakt oss
*